Iranian Online Network
Welcome
Login / Register

به شبکه ایرانیان خوش امدید - با هم و برای هم برای فردای بهتر- پاینده ایران و ایرانی‌

پاینده کشور پادشاهی مشروطه ایران
در این خاک زر خیز ایران زمین, نبودند جز مردمی پاک دین, همه دینشان مردی و داد بود, وزآن کشور آزاد و آباد بود
سال ۱۳۹۷ شمسی برابر با ۱۴۰۹۷ اهورایی برابر با ۷۰۴۰ میترایی برابر با ۳۷۵۶ زرتشتی برابر با ۲۵۷۷ هخامنشی بر شما خجسته باد
مقاله برگزیده این هفته

فرهنگ شکوفا و تمدن بی همتای زن شاهی، یا مادر سالاری امپراتوری ایران

Featured video
Your video will begin in 1

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Published by Admin in Culture Women Iran
374 Views

Description


تحقیقات گسترده علمی پیدایش نسل انسان امروزی را بر روی کره زمین تقریبا در دو میلیون سال پیش تخمین میزند. زندگی انسان اولیه بسیار خطرناک و دشوار بود. او نیز مانند بشر امروزی دارای احساس ذاتی اتحاد و همبستگی بوده و با ایجاد گروه های هم بسته و متحد، قادر به تامین مایحتاج روزانه، و دفاع از خود در دامان طبیعت وحشی، تحت کنترل و حکمرانی حیوانات خون خوار درنده بزرگ و بی رحم، زندگی، و تدریجا در سیر تکامل و تحول، بدون داشتن خدا و دین، بشریت به پیشرفت خود ادامه داد.

نسل بشر به عنوان یک جاندار متفکر، حیات خود را در پرتو اتحاد و همبستگی و با بی خدایی و بی دینی آغاز کرد. در بدو تمدن شهر نشینی، ۱۲۰۰۰ سال پیش، بشر شروع به شهرسازی و شهر نشینی کرد. در این راه زن و مرد بعنوان شرکای با حقوق مساوی در کنار یکدیگر تمدن بشری را در سراسر قاره آسیا، اروپا و شمال آفریقا بنیان نهادند. تمدن غنی و شکوفای ذکر شده ۸۰۰۰ سال دوام آورد و به دوران زن شاهی و یا مادر سالاری معروف شد. 

خط و زبان، موسیقی، فلسفه زندگی شادمان و بدون دین، کسب و تجارت تعاونی، ریاضیات، علوم مدنی، اجتماعی و سیاسی، علوم طب گیاهی، کشاورزی طبیعی، آشپزی، ایجاد جوامع اجتماعی و هنری، آزادی بیان و اندیشه، برابری حقوق زن و مرد، شناشایی و احترام به حقوق بشر، ایجاد جشن ها و رقص های فصلی شکر گزاری، مانند: رقص موزون، شناخته شده به عنوان رقص شرقی، یا رقص عربی، شعر، و غیره، همه و همه دست آوردهای پر رونق امپراتوری مادر سالاری ایرانیان میباشند. امروز، تمامی ملل روی کره زمین در اشاره به این دوران پر گوهر تمدن ایرانیان، ایران را گهواره تمدن جهان نام گذاری کرده اند.

متاسفانه ۴۰۰۰ سال پیش یک مرد مالیخولیایی ایرانی به نام میترا خود را پیامبر و پسر خدا معرفی، و ادعا کرد که از مادر باکره، که بتوسط خدای مذکر حامله شده و بدون هم بستر شدن با مرد، در نیمه شب، در طویله، با حضور ۳ مرد دانا متولد شده، و سپس در جوانی، بعلت جانبازی برای بخشش گناهان نسل بشر، به صلیب کشیده، و ۳ روز بعد از مرگ زنده شده، به بهشت پرواز و به خدای مذکر، پدر خود، ملحق شده، و مجدادا به کره زمین به جهت حفظ بشریت از گناهان مرتکبه و هدایت بشریت به بهشت برگشته. 

تدریجا پس از۶۵۰ سال از آغاز اولین کودتای تاریخ ایران و به دلیل آتش کشیدن و نابود کردن کتابخانه ها و دیگر آثار با شکوه فرهنگ پیشرفته و آزادی بخش مادر سالاری، بتوسط ملاهای پیرو میترا و در نتیجه رواج خرافات دین میترا و رژیم مرد سالاری، نظام امپراطوری زنان ایرانی خاتمه یافت. آگاه باشید که به دستور کنستانتین، امپراتور روم، دین مسیح ۲۰۰۰ سال پیش با دستیاری و زیر نظر ملاهای جهود، لغت به لغت از دین میترا کپی و تولید شد.

کشور ایران و فرهنگ غنی مادر سالاری و تمدن شکوفای ایران باستان در جهان امروز تحت عنوان ''مهد تمدن و فرهنگ جهان'' به رسمیت شناخته شده. تیسفون، زادگاه ''مهد تمدن و فرهنگ جهان''، پایتخت امپراتوری ایرانیان، واقع در بین النهرین، یک منطقه باستانی در جنوب غربی آسیا، بین دو رودخانه دجله و فرات در عراق امروزی که ۹۵ سال پیش به توسط انگلستان از ایران جدا و عراق نام گذاری شد.

جهت دسترسی به مطالب روشنگر دیگر مشترک کانال یوتیوب ما شوید.

Show more

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment
RSS
Iranian Online TV Network