Iranian Online Network
Welcome
Login / Register

به شبکه ایرانیان خوش امدید - با هم و برای هم برای فردای بهتر- پاینده ایران و ایرانی‌

پاینده کشور پادشاهی مشروطه ایران
در این خاک زر خیز ایران زمین, نبودند جز مردمی پاک دین, همه دینشان مردی و داد بود, وزآن کشور آزاد و آباد بود
سال ۱۳۹۷ شمسی برابر با ۱۴۰۹۷ اهورایی برابر با ۷۰۴۰ میترایی برابر با ۳۷۵۶ زرتشتی برابر با ۲۵۷۷ هخامنشی بر شما خجسته باد
مقاله برگزیده این هفته

سیزده به در ایرانیان ساکن اورنج کانتی درمیسن پارک شهر اروین جنوب کالیفرنیا

Your video will begin in 1

Thanks! Share it with your friends!

URL

You disliked this video. Thanks for the feedback!

URL


Published by Admin in USA USA Culture
266 Views

Description


این جشن زیر پوشش سازمان نیپاک با همراهی گروه بر گزارکننده به سرپرستی فرخ شکوهی که همگی مخالف پرچم شیر و خورشید می باشند در این ویدیو مینینید که چگونه پرچم را از دیگری گرفته و در پشت صحنه میبرد بدلیل نمودار نشدن .

دراین فیلم مشاهده می کنید وصدای هم میهن را می شنوید که میگوید پرچم مرا پس بده این شخص جیره خوارهمان فرخ شکوهی است که در جشن ها ی مهرگان پرچم شیر و خورشید را پاره پاره میکرد.

ایشان درآغاز برنامه به آقای پیرنیا گفت که شما اجازه ندارید با پرچم شیر و خورشید در این جشن شرکت کنید چون با مخالفت آقای پیرنیا روبرو شد گفت که اکنون به ماموران خفاظت میگوید که شما را بیرون کنند .او پس از مراجعه به ماموران حفاظتی (پلیس) نا امید برگشت بمن گفت شما با این پرچم شاهی اجازه ندارید جواب دادم این نماد ملی ما وهویت هر ایرانی است و ربطی به شاه ندارد وشما که دانش دانستن تاریچه پرچم را ندارید قضاوت بی جا نکنید سپس ایشان با لهن بسیار زشت از واژه های جمهوری اسلامی فهاشی ناموسی نمود(صای فهاشی ایشان ضبط شده) هدفش این بود که بدین طریق بتواند کسانیکه پرچم شیر و خورشید در دست داشتند را از صحنه جشن بیرون کند که من این اجازه را به ایشان ندادم. این حرکات نا عادلانه او باعث شد با قدرت هر چه بیشتر در برابر اوایستلدگی کنم و متوجه شدم که بسیار تاثیر گزار بوده و مدت چهار ساعت صحنه را ترک نکردم تا این گروه نتوانند فیلم دلخواه خود رابه اربابانشان تحویل دهند. ودر پایان برنامه او اعلان گرد که پرچم شیر و خورشید راتایید نمی کنیمon

Show more

Post your comment

Sign in or sign up to post comments.

Comments

Be the first to comment
RSS
Iranian Online TV Network